CZDGA Golf Tour 2018 - společně s Panorama Golf Tour - Kácov

Panorama Golf Resort Kácov

Po loňské úspěšné premiéře jsme v neděli 17. 6. 2018 opět rádi přijali pozvání Panorama Golf Resort Kácov a odehráli již 4. turnaj letošního ročníku CZDGA Golf Tour 2018 v rámci otevřené série turnajů Panorama Golf Tour. Hřiště ve vynikající kondici i krásné počasí nabídlo početnému startovnímu poli ideální podmínky pro hru, a tak nebyla nouze o skvělé výkony. Velikou radost nám udělal reprezentační junior Lukáš Šnobl, který výkonem 39 stablefordových bodů vybojoval bronzovou příčku v kategorii HCP 18,5 – 36. Vynikající výkon podal též Miroslav Lidinský, který v kategorii na rány zaostal za vítězným skóre pouze o jedinou ránu. Gratulujeme!!!

Děkujeme Panorama Golf Resort Kácov za pozvání do Panorama Golf Tour, veškerou podporu i skvělou atmosféru, která provázela celý průběh turnaje. Poděkování patří též všem účastníkům a partnerům a podporovatelům asociace.

Turnaj byl pro hráče CZDGA zároveň poslední soutěžní prověrkou před Czech Disabled Golf Masters 2018, turnajem světového poháru EDGA Golf Tour 2018, který se odehraje ve dnech 29. 6. - 1. 7. ve Mstěticích za účasti reprezentantů z 13 zemí.