Storex handigolf cup 2012

Golfindoor Čestlice
Ve dnech 28. a 29. ledna 2012 se uskutečnil 1. ročník turnaje pro hendikepované golfisty, partnery CZDGA a rodinné příslušníky, STOREX HANDIGOLF CUP 2012. První letošní golfové klání jsme zorganizovali společně s naším partnerem – společností STOREX FST. Turnaj probíhal v Golfindoor centru Čestlice, kde v průběhu obou dnů postupně startovaly čtyři flighty složené z hráčů, rodinných příslušníků a partnerů CZDGA. V přátelské a příjemné atmosféře, která byla podmíněna téměř „rodinným“ prostředím golfcentra, jsme byli svědky skvělých a často až houževnatých výkonů všech zúčastněných. Hrací kategorie byly rozděleny stejně jako na oficiálních turnajích EDGA. Vzhledem k tomu, že pro řadu hráčů byla hra na simulátoru premiérou, je na místě upřímně pochválit všechny výkony a konstatovat, že vítězi se nakonec stali všichni. Na závěr bychom touto cestou velmi rádi poděkovali společnosti STOREX FST a všem, kteří se na zorganizování tohoto turnaje podíleli.Air Jordan 1