CZDGA Golf Tour 2018 - finále Pyšely

Loreta Golf Club Pyšely

Resort Loreta Golf Club Pyšely hostil o víkendu 13.-14. 10. 2018 finálový turnaj Českého poháru hendikepovaných golfistů CZDGA Golf Tour 2018. Tradičně jej odehráli paragolfisté po boku svých přátel a partnerů asociace, kterým patří velké poděkování za veškerou podporu v uplynulé sezóně. Sobotní první kolo provázelo nádherné slunečné počasí, které golfistům vydrželo i do neděle, nicméně druhý den vstoupil do hry i poměrně silný vítr a cestu míčků do jamek komplikoval. S podmínkami se nejlépe vypořádali a vítězství ve svých kategoriích vybojovali: Miloš Andrys, Martin Martin a Martina Kotková. Závěrečné dvoukolové klání bylo zároveň poslední příležitostí k získání bodů do Českého poháru a vylepšení celkového pořadí, do kterého se započítalo 6 nejlepších výsledků uhraných během letošního ročníku. V kategorii na rány obhájil loňské prvenství Zbyněk Kotek před Miroslavem Lidinským a Alešem Süsserem. Ve stablefordové kategorii se stal celkovým vítězem Václav Mráz, následovaný druhým Lukášem Šnoblem a třetí Annou Volákovou. Všem gratulujeme!
Na závěr krásného víkendu jsme díky partnerům z Golfgear mohli předat sadu holí sestavených na míru Petru Vodičkovi, který letos rozšířil řady našich hráčů hrajících z paragolferu. Přejeme Petrovi mnoho povedených odpalů a radosti ze hry.
Obrovský dík za spolupráci a dlouhodobou podporu projektu Golf bez bariér patří resortu Loreta Golf Pyšely a všem jeho zaměstnancům, kteří pro nás neustále zajišťují skvělé podmínky. Velmi si této spolupráce vážíme a rádi se na zdejší nádherné hřiště vracíme.