Naši partneři

Golfgear

Děkujeme společnosti Golfgear, která se stará o fitting holí reprezentačních hráčů CZDGA. Kromě veškerých služeb v rámci servisu holí nabízí Golfgear i obchod a bazar s golfovým vybavením.

Česká golfová federace

Česká golfová federace vznikla v roce 1931 jako Československý golfový svaz. Je jedním ze zakládajících členů European Golf Association (EGA) v roce 1937 v Lucembursku. ČGF podpořila hendikepované sportovce v roce 2015 částkou 100.000 Kč.

Plzeňský kraj

Plzeňský kraj v letech 2014 - 2016 poskytl dotaci na podporu provozu a činnosti organizace, podpořil Den otevřených dveří na golfu pro hendikepované na Darovanském Dvoře a dále výrazně přispěl na organizaci turnaje CZDGA Golf Tour.

ITTEC s.r.o.

Velmi si vážíme podpory společnosti ITTEC, která nám každoročně bezplatně poskytuje zapůjčení bugyn na mezinárodní turnaj Czech Disabled Golf Masters. S divizí SNAG spolupracujeme na mnoha akcích a dnech otevřených dveří.

RÜCKL CRYSTAL a.s.

Díky nedocenitelné podpoře firmy RÜCKL CRYSTAL si absolutní vítězové Czech Disabled Golf Masters odvážejí z České republiky ty nejkrásnější golfové trofeje.

Loreta Golf Club Pyšely

Loreta GC Pyšely zapůjčuje svůj vertikalizační golfový vozík Motin X4 našemu reprezentantovi Pavlu Bambouskovi. S jejich podporou se tak může bez problémů účastnít turnajů a prezentačních akcí.

Hlavní město Praha

Hlavní město Praha podpořilo v rámci Celoměstských programů podpory sportu a tělovýchovy v hl. m. Praze Den otevřených dveří s CZDGA pro děti, mládež, veřejnost a hendikepované.

Svatopluk Býma

Svatopluk Býma je kondičním trenérem ČGF. Specializuje se na přípravu golfistů všech věkových kategorií i výkonností. Již několik let podporuje hendigolfový reprezentační tým. Při své práci uplatňuje hlavně individuální přístup k hráčům CZDGA, zohledňuje jejich fyzické možnosti a potřeby.

AKCENTA CZ

AKCENTA CZ: především malým a středně velkým firmám nabízí komplexní řešení zahraničního platebního styku a směny devizových prostředků za nejvýhodnější kurzy. Nabízí také zajištění proti kurzovému riziku. Na trhu je AKCENTA CZ již od roku 1997, aktivně působí v celé střední Evropě a má více než 30 tisíc klientů, kteří díky jejím službám výrazně ušetřili na poplatcích a směnných kurzech.

PGA ČR

Profesionální golfová asociace hráčů a učitelů golfu v ČR, založena 19. 2. 1990. Současně se již v roce 1990 PGAC stává jednou z golfových asociací, které zakládají v sídle PGA v Belfry PGA of EUROPE. V listopadu 1999 se stává jejím plnoprávným členem.

BOUKAL s.r.o.

Děkujeme firmě BOUKAL s.r.o. za zapůjčení vozu Ford Tourneo Custom, který bude sloužit jako první oficiální podpůrný vůz pro zajištění golfových akademií probíhajících na speciálních školách pro děti a mládež s tělesným či zdravotním postižením a dále bude využíván i při organizaci turnajů a dalších akcí probíhajících v rámci celorepublikového projektu Golf bez bariér, jehož hlavním smyslem je inkluze dětí, mládeže a dospělých s tělesným či zdravotním postižením prostřednictvím sportovních aktivit do společnosti. 
 

TANDEM PLASTY s.r.o.

Národní sportovní agentura

LabMediaServis s.r.o.

Liberecký kraj

Liberecký kraj podpořil realizaci turnaje světového poháru Czech Disabled Open 2023 částkou 150.000,- Kč.
Srdečně děkujeme!
 

Golf Resort Kunětická hora