Akce

Večer českého golfu 2019

Nejlepší čeští golfisté roku 2019 byli oceněni během slavnostního Večera českého golfu, jehož 24. ročník proběhl v neděli 15. 12. 2019 ve Slovanském domě. Výroční cenu České golfové asociace hendikepovaných si odnesl tým ve složení Stanislav Jirásek, Zbyněk Kotek, Jakub Kovařík, Václav Mráz, který se svým červnovým vítězstvím na European Nations Cup ve Španělsku postaral o největší mezinárodní úspěch letošní sezóny. GRATULUJEME! 

Záznam z předání ceny zde:
https://youtu.be/nrj1StVFW_0

Turnaj na simulátorech + soustředění prosinec 2019

O víkendu 14.-15.12.2019 jsme zakončili letošní soutěžní sezónu, a zároveň si připomněli blížící se 10. výročí založení CZDGA, turnajem na simulátorech a dvoudenním soustředěním v Golf Centru Hotelu Čechie v Praze. Trenéři Barbora Vejlupková a Jakub Važanský opět poskytli hráčům řadu cenných rad, které mnozí využili hned při turnajovém klání. Nejlépe z něj vyšel a pohár za první místo si odnesl Lukáš Šnobl, druhý skončil Tomáš Prouza, třetí místo vybojoval Ivan Strakoš.

Golfová akademie České Budějovice – předvánoční turnaj

V pátek 6.12.2019 jsme pro hráče golfové akademie při MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené České Budějovice uspořádali předvánoční turnaj ve SNAG golfu. Malí golfisté si turnaj moc užili a za podpory trenérů CZDGA předvedli, jak se neustále zlepšují. Gratulujeme všem hráčům k jejich krásným výkonům.
 

Golfová akademie Neratovice

Těší nás, že díky projektu Golf bez bariér mohla zahájit činnost další z golfových akademií, tentokrát při Základní škole a Praktické škole Neratovice. První lekce mají noví golfisté již za sebou a my jim přejeme hodně radosti ze hry.
 

Zimní soustředění - listopad 2019

S poklesem venkovních teplot jsme se opět přesunuli k naší tradiční zimní přípravě v Golfcentru Hotelu Čechie v Praze. První tréninky proběhly o víkendu 23.-24. 11. 2019 a hráči spolu s trenéry Barborou Vejlupkovou a Jakubem Važanským zhodnotili uplynulou sezónu a začali pracovat na dalším zlepšení krátké i dlouhé hry. Děkujeme oběma za celodenní péči, stejně jako Golfcentru Hotelu Čechie za možnost využívání tréninkových prostor, a těšíme se na lekce příští.
 

Paragolf na Subterra Open Weekend

O víkendu 28.-29. 9. 2019 proběhl v Doksech zážitkový víkend s Cestou za snem „Subterra Open Weekend“ plný inspirativního programu pro zdravé i handicapované. Patronem jednoho z tematických okruhů se stal Pavel Bambousek a spolu se Zbyňkem Kotkem představili paragolf více než 450 účastníkům celé akce, kteří s velkým zájmem tento sport vyzkoušeli a předvedli skvělé výkony. Velmi nás těší, že jsme mohli být součástí této akce.
 

Golfové dopoledne a VZPoura úrazům v ZŠ Telnice

Ve čtvrtek 27.6.2019 se tým CZDGA vypravil do ZŠ Telnice, kde se konal sportovní den spojený s akcí VZPoura úrazům. Tento projekt je zaměřen na prevenci úrazů u dětí a mladistvých a v jeho týmu ambasadorů je zapojen i reprezentant v paragolfu Pavel Bambousek. Po přednášce se žáci přesunuli na hřiště, kde pro ně bylo připraveno sedm stanovišť SNAG golfu, na nichž nejprve pod vedením lektorů CZDGA potrénovali všechny druhy úderů a na závěr si zasoutěžili v patování, střelbě na terč a odpalování na stanovený cíl.

Golfový den s CZDGA - Mníšek pod Brdy

V pondělí 24. 6. 2019 jsme pro žáky speciální školy pro děti s postižením v Mníšku pod Brdy připravili dopoledne plné golfu. Děti si vyzkoušely všechny základní golfové údery a díky SNAG systému, který je navržen tak, aby začínajícím pomáhal dosáhnout úspěchu co nejsnáze, se mohly radovat z mnoha zasažených terčů.
 

Stránky