Všechny články

Předprázdninové SNAG turnaje Merklín + Praha

S blížícím se koncem června nastává čas oblíbených předprázdninových turnajů ve SNAG golfu, kterými obvykle vrcholí celoroční činnost našich golfových akademií. V pondělí 10. června proběhly hned 2 takové turnaje, v prvním z nich si zasoutěžili žáci ZŠ speciální a Praktické školy Diakonie ČCE Merklín, ve pak druhém žáci ZŠ speciální Starostrašnická Praha. Na obou místech panovala skvělá nálada a všichni zúčastnění si souboje o medaile maximálně užili.

CZDGA Golf Tour 2024 - Kunětická hora

V neděli 9. června 2024 jsme s českým pohárem CZDGA Golf Tour 2024 zavítali do Golf Resort Kunětická hora. Velmi nás těší nově navázaná spolupráce s tímto nádherným resortem, který se v letošním roce stal partnerským hřištěm CZDGA. Vzhledem k široké paletě nabízených služeb, multifunkčnosti kongresového centra a dostupnosti bezbariérového ubytování přímo na hřišti je resort ideálním místem, které v budoucnu rádi využijeme nejen pro další turnaje naší CZDGA Golf Tour, ale i pro pořádání seminářů, workshopů a dalších akcí.

Předprázdninový SNAG turnaj Jihlava

Ve čtvrtek 6. 6. 2024 se v prostorách ZŠ speciální a Praktické školy v Jihlavě uskutečnil závěrečný turnaj ve SNAG golfu. Hráči zdejší golfové akademie tímto kláním úspěšně zakončili své pravidelné celoroční snažení a prověřili nabyté golfové dovednosti. Celý soutěžní den provázelo skvělé počasí, dobrá nálada a radost ze hry a samozřejmě nechyběly ani medaile.

Děkujeme všem pedagogům za skvělou spolupráci a podporu během celého roku, přejeme krásné prázdniny a těšíme se na další společný školní rok.
 

EDGA Pas de Calais Paragolf Open 2024

Turnaj ve francouzském Aa Saint-Omer Golf Club patří ke stálicím kalendáře světového poháru paragolfistů. Jeho 10. ročník se odehrál v termínu 24.- 26. 5. 2024 a s nástrahami technického hřiště a vrtochy počasí se ve třech kategoriích a dvou soutěžních kolech utkalo celkem 68 hráčů včetně pětice českých reprezentantů. Z nich se v Aa Saint-Omer Golf Club nejlépe dařilo Davidu Sellnerovi, který dvěma vyrovnanými koly (32 + 32 stbl.) vybojoval skvělé šesté místo v kategorii stableford. Gratulujeme Davide!

Den pro rodinu - Ústí nad Labem

Děkujeme mnohokrát za pozvání a možnost zúčastnit se v sobotu 4. 5. 2024 Dne pro rodinu, který pravidelně pořádá Speciální základní škola a Praktická škola Ústí nad Labem.

Na jednom ze stanovišť si během celého sportovního dne mohli děti i rodiče vyzkoušet také SNAG golf, kterému se žáci zdejší Speciální školy již dva roky věnují v rámci naší golfové akademie. Celý sportovní den provázela skvělá nálada a věříme tedy, že si jej všichni náležitě užili.
 

CZDGA Golf Tour 2024 - Hluboká nad Vltavou

V sobotu 27. 4. 2024 jsme v Zámecký Golf Resort Hluboká odstartovali další ročník českého poháru CZDGA Golf Tour 2024 a start to byl po všech stránkách vydařený. Skvěle připravené hřiště, perfektní počasí, dobrá nálada a obdivuhodné sportovní výkony napříč všemi kategoriemi.
K těm nezapomenutelným se jistě zařadí HOLE IN ONE na jamce č. 8, který si na své turnajové konto připsala domácí hráčka Martina Kotková.

1st Glico Paragolf Championship

EDGA Tour 2024 nabízí paragolfistům bezpočet turnajů v řadě destinací bližších i vzdálenějších a na počátku dubna zavítala i do Japonska. Ve dnech 7.-9. dubna 2024 hostil Kanucha Golf Club turnaj světového poháru - 1st Glico Paragolf Championship. Premiérově se turnaje v Japonsku zúčastnili i reprezentanti CZDGA Vlastimil Hebelka a David Sellner.

Velikonoční turnaj golfové akademie

V neděli 31. 3. 2024 se odehrál první letošní venkovní turnaj hráčů z golfové z akademie Integrovaného Centra pro osoby se zdravotním postižením v Horní Poustevně. Krásný slunečný den si užili a své golfové dovednosti prověřili na akademii v Golf Club Grabštejn. Nejlépe se tentokrát dařilo Lubomíru Štichovi, druhý skončil Štefan Schieszel a z třetího místa se radoval Radek Vavřač. Všem gratulujeme! Příští turnaj je pro hráče zdejší akademie naplánován na druhou půli dubna.
 

Stránky