Média o nás

Czech Disabled Golf Masters 2022

Za skvělé zachycení momentů letošního ročníku Czech Disabled Golf Masters děkujeme Zuzaně Mazačové.
 

Otevřít odkaz

Prestige life style 2021/2

V aktuálním vydání časopisu ePRESTIGE life style 2021/2 najdete na str. 38-41 reportáž z obou turnajů světového poháru paragolfistů, které se v letošním roce odehrály v ČR. Prvním je červnový Czech Disabled Golf Masters 2021 v Golf Resort Black Bridge, druhým srpnový Czech Disabled Open 2021 v Golf Resort Česká Lípa.
 

Otevřít odkaz

Czech Disabled Golf Masters 2021

Golf Resort Black Bridge se stal ve dnech 29.6.-1.7. 2021 dějištěm jubilejního desátého ročníku turnaje světového poháru v golfu hendikepovaných Czech Disabled Golf Masters 2021. Na startovní listině se objevilo 56 hráčů z 8 zemí, kteří bojovali o body do světového žebříčku WR4GD. Připomeňte si s námi skvělou atmosféru turnaje díky videu Zuzky Mazačové, které opět děkujeme za jeho úžasné zpracování.

Otevřít odkaz

Historický úspěch českého paragolfu - prvenství ve světovém žebříčku hendikepovaných golfistů

Rozhovor České televize s Jiřím Jandou u příležitosti jeho fantastického úspěchu – prvenství ve světovém žebříčku hendikepovaných golfistů.

Druhý rozhovor zde:
https://youtu.be/qn5qKdHLm_U

 

Otevřít odkaz

Paragolfisté: Drastická sezona

Poslední vydání Golfových novin v aktuálním roce přináší na třetí straně článek hodnotící letošní sezónu paragolfistů poznamenanou pandemií.
 

Otevřít odkaz

Prestige life style 2020/1

Reportáž z Mezinárodního Mistrovství České republiky v golfu hendikepovaných (Czech Disabled Open 2020), které proběhlo ve dnech 28. - 30.8. 2020 v Golf Resort Česká Lípa, vychází v předvánočním internetovém vydání časopisu PRESTIGE life style (str.31).
 

Otevřít odkaz

Czech Disabled Open 2020

Golf resort Česká Lípa hostil ve dnech 28.-30. 8. 2020 jubilejní desátý ročník Mezinárodního mistrovství České republiky v golfu hendikepovaných (Czech Disabled Open 2020). Za krásné záběry, díky nimž si můžeme skvělé zážitky z turnajových dní připomenout, děkujeme Zuzaně Mazačové.

Otevřít odkaz

Sport v regionech: Golf pro Paraple

Reportáž z desátého ročníku charitativního golfového turnaje, který se konal ve dnech 13. a 14. 8. 2020 na golfovém hřišti Cihelny Golf & Wellness Resort Karlovy Vary. Zúčastnilo se celkem 92 hráčů, mezi kterými bylo i 17 paragolfistů z České golfové asociace hendikepovaných.
 

Otevřít odkaz

Sestřičkám jsem slíbil, že si zahrajeme golf

Další ze série portrétů paragolfistů vychází v časopise Golf 06/2020. S Lubošem Žovincem o jeho návratu ke golfu hovořil Jindřich Štěpánek, děkujeme.
 

Na viry jsou hendikepovaní citlivější

Rozhovor Jindřicha Štěpánka s prezidentem CZDGA Miroslavem Lidinským o úvodu letošní sezóny poznamenané pandemií koronaviru vyšel v Golfových Novinách 4/2020.
 

Stránky