Média o nás

Prestige life style 2019/2

V aktuálním čísle časopisu Prestige life style vychází reportáž z Czech Disabled Open 2019 - Mezinárodního Mistrovství České republiky v golfu hendikepovaných, které se odehrálo ve dnech 7.-8. 9. 2019 v Golf Resort Česká Lípa.

Otevřít odkaz

Czech Disabled Open 2019

Mezinárodní Mistrovství ČR v golfu hendikepovaných 2019 se odehrálo v Golf Resort Česká Lípa ve dnech 7.-8. 9. 2019 a my opět děkujeme Zuzaně Mazačové za krásné zachycení turnajových dní.
 

Otevřít odkaz

Sport v regionech: Czech Disabled Golf Masters 2019

Reportáž ČT z letošního devátého ročníku turnaje světového poháru Czech Disabled Golf Masters, který se odehrál na konci června ve Mstěticích.
 

Otevřít odkaz

Czech Disabled Golf Masters 2019

Připomeňte si spolu s námi okamžiky z letošního ročníku Czech Disabled Golf Masters, který se odehrál v Golf Resort Mstětice ve dnech 29.-30. 6. 2019. Za jejich zachycení a zpracování děkujeme Petru Juračkovi.
 

Otevřít odkaz

Handigolf už patří mezi světovou špičku

Nejnovější informace z českého golfu pravidelně přináší golfové noviny http://www.hrajemegolf.cz
Tentokrát v aktuálním čísle vychází rozhovor Jindřicha Štěpánka s prezidentem České golfové asociace hendikepovaných Miroslavem Lidinským o postavení paragolfu v České republice v roce, kdy asociace završí prvních deset let svého působení.  

Otevřít odkaz

Prestige clubs & circles 2019

Ohlédnutí za průběhem Czech Disabled Gold Masters 2018 a pozvánka na letošní devátý ročník vychází v Prestige clubs & circles 2019

Otevřít odkaz

Zdravý chlap bez nohou

Děkujeme Jindřichu Štěpánkovi za portrét Vladimíra Stárka, který vychází v dubnovém čísle časopisu Golf.

Téma pro hosty Michala Dusíka

Úspěšný reprezentant z Mistrovství světa vozíčkářů Pavel Bambousek byl hostem Michala Dusíka v pořadu Téma pro hosty ČT sport. 
 

Otevřít odkaz

Mezinárodní mistrovství České republiky v golfu hendikepovaných 2018

Děkujeme Zuzaně Mazáčové za nádhernou dokumentaci Mezinárodního mistrovství České republiky v golfu hendikepovaných, které proběhlo 1. -2. 9. 2018 v Golf Resort Česká Lípa.

Otevřít odkaz

Prestige life style 2018/1

V časopise Prestige life style najdete reportáž z Mezinárodního Mistrovství České republiky v golfu hendikepovaných, které se odehrálo ve dnech 1.-2. 9. 2018 v České Lípě.

Otevřít odkaz

Stránky