CZDGA Golf Tour 2019 - Alfrédov

Alfrédov - golf & wellness resort
V neděli 11. 8. 2019 jsme v Golf & Wellness Resort Alfrédov odehráli v pořadí již pátý turnaj z letošní série CZDGA Golf Tour 2019. Kromě možnosti uhrát další body do celoročního žebříčku znamenal pro paragolfisty i poslední možnost poměřit síly se spoluhráči před blížícím se Mezinárodním mistrovstvím ČR, které nás čeká na počátku září. Spolu s partnery a podporovateli asociace jsme si tak užili další krásný letní den na pestrém hřišti s linksovými i technickými jamkami s četnými vodními plochami, se staletou lipovou alejí a lákavými výhledy do okolí. Svoji turnajovou premiéru si zde odbyla nová hráčská posila Lucka Boudová a k medailovému umístění jí chyběl jen jeden jediný bod. Lucce moc gratulujeme, stejně tak vítězům jednotlivých kategorií, a i všem ostatním ke skvělým sportovním výkonům.

Děkujeme resortu za vynikající zázemí, veškerému personálu za vstřícnost, partnerům za dlouhodobou podporu projektu Golf bez bariér a v neposlední řadě všem účastníkům za příjemnou atmosféru, která nás celým dnem provázela.

Tento turnaj byl spolufinancován Plzeňským krajem z dotace Odboru školství, mládeže a sportu č. 019TV00237. Děkujeme za podporu.

 Nike Air Force 1