CZDGA Golf Tour 2021 - Mnich

Golfresort Monachus

Další z turnajů českého poháru CZDGA Golf Tour 2021 nás přivedl v sobotu 12.6. 2021 do malebné jihočeské krajiny na Golf Resort Monachus. Páteční pokusy některých hráčů o odehrání cvičného kola zhatila nepřízeň počasí, po druhé evakuaci z důvodu bouřky a intenzivních přívalových dešťů nezbylo než doufat, že se v sobotu počasí umoudří. Na startovní listině se objevily i naše nové juniorské naděje Zuzka, Richard a Filip a ve flightech s našimi reprezentanty, podporovateli i rodinnými příslušníky prokázali, že o budoucnost českého paragolfu není třeba se obávat.
Na krásném hřišti probíhalo sobotní soutěžní klání v duchu fair-play a přátelství. Blížící se bouře golfové hřiště pouze těsně obklíčila ze všech stran, napjatě sledovala naše zápolení a přiměla některé hráče k preventivnímu vytahování svršků, nicméně s koncem hry opět přenechala vládu slunci a deštníky pro tentokrát zůstaly suché.
Děkujeme Golf Resort Monachus za skvělé zázemí a všem našim partnerům za dlouhodobou podporu projektu Golf bez bariér. Vítězům blahopřejeme a poděkování patří i všem soutěžícím za vytvoření úžasné atmosféry celého dne, o kterou se s vámi rádi podělíme ve fotogalerii.