CZDGA Golf Tour 2024 - Kunětická hora

Golf Resort Kunětická Hora

V neděli 9. června 2024 jsme s českým pohárem CZDGA Golf Tour 2024 zavítali do Golf Resort Kunětická hora. Velmi nás těší nově navázaná spolupráce s tímto nádherným resortem, který se v letošním roce stal partnerským hřištěm CZDGA. Vzhledem k široké paletě nabízených služeb, multifunkčnosti kongresového centra a dostupnosti bezbariérového ubytování přímo na hřišti je resort ideálním místem, které v budoucnu rádi využijeme nejen pro další turnaje naší CZDGA Golf Tour, ale i pro pořádání seminářů, workshopů a dalších akcí.

Lepší podmínky pro hru si tentokrát paragolfisté nemohli přát a příjemné slunečné počasí téměř bez větru v kombinaci s hřištěm ve fantastické kondici a pohodovými spoluhráči zúročili ve skvělé výsledky napříč kategoriemi.

Absolutně nejvíce stablefordových bodů přinesl ze hřiště nováček Lukáš Fabiánek, čerstvý držitel zelené karty, který na svém prvním turnaji uhrál famózních 64 stbl a zvítězil v kategorii HCP 36,1 – 54.
V kategorii HCP 18,5 – 36 se z prvenství radovala Jana Mrázová se 42 stbl. a se shodným počtem dosáhl na nejvyšší příčku v kategorii HCP 0 – 18,4 Martin Savara.

Naše velké poděkování míří do GR Kunětická hora za veškerou podporu projektu Golf bez bariér, fantastické zázemí, vynikající catering a přátelskou atmosféru, kterou pro naše hráče vytvořili. V neposlední řadě děkujeme i všem naším dlouhodobým partnerům a podporovatelům a těšíme se na další společnou hru na některé z příštích akcí.

Ta nejbližší je za dveřmi, 13. ročník Czech Disabled Golf Masters startuje v Praze již za týden!