Finálový turnaj Panorama Golf Tour – Otevřený turnaj pro všechny nadšené golfisty o zajímavé ceny společně s CZDGA Golf Tour – Český pohár 2017

Panorama Golf Resort Kácov
První říjnovou neděli jsme s potěšením přijali pozvání do Panorama Golf Resort Kácov, kde jsme v rámci finálového turnaje Panorama Golf Tour odehráli další kolo CZDGA Golf Tour 2017. Na skvěle připraveném náročném hřišti změřilo své síly téměř osm desítek golfistů, z nichž přibližně polovinu tvořili hráči, partneři a podporovatelé CZDGA, kterým tímto velice děkujeme za jejich dlouhodobou přízeň. V kategorii HCP 0–24 obsadila třetí místo Jitka Andrysová, v kategorii HCP 24,1 – 54 stejnou pozici vybojovala Ilona Kolmanová a těsně za ní se se stejným počtem uhraných stablefordových bodů umístila Martina Kotková. Všem třem dámám gratulujeme ke skvělému výsledku a vylepšení herního hendikepu.

Děkujeme Panorama Golf Resort Kácov za pozvání do turnaje, špičkové zázemí a zapojení do projektu Golf bez bariér. Velmi si této podpory vážíme a těšíme se na další spolupráci.