Zlato pro Českou republiku na EDGA Algarve Open 2018

Pestana Vila Sol Golf Resort Portugalsko
V portugalském Algarve na hřišti Pestana Vila Sol se ve dnech 22. 24. 11. 2018 odehrál předposlední turnaj Světového poháru EDGA Golf Tour 2018 a české barvy byly opět vidět. Paragolfisté se museli vypořádat nejen s technicky náročným hřištěm, ale i s vydatným deštěm, který provázel cvičné kolo a spolu s dalšími srážkami předešlých dní přispěl k značné podmáčenosti hřiště pro kola soutěžní. Ta provázel navíc silný vítr. Pro turnaj byly vypsány dvě kategorie a v obou měla Česká republika své zastoupení. V kategorii Strokeplay potvrdil Zbyněk Kotek roli české jedničky a vybojoval skvělé osmé místo, Miroslav Lidinský se umístil na 18. a Tomáš Prouza na 22. místě. Stanislav Jirásek, hrající v kategorii Stableford, si zdejší hřiště jistě přidá na seznam oblíbených, neboť se mu podařilo obhájit své loňské vítězství na tomto turnaji a i v letošním ročníku si odváží z Algarve zlato. Gratulujeme!!!