Giovanni Nasi & Diasorin International Cup for Golfers with a Disability 2023

Jednou ze zastávek nabitého kalendáře letošní EDGA Tour se stal italský Circolo Golf Torino la Mandria, který ve dnech 14.-16. 9. 2023 hostil druhý ročník turnaje Giovanni Nasi & Diasorin International Cup for Golfers with a Disability. Turnaj pořádaný pod záštitou Italského paralympijského výboru paragolfistům nabídnul další příležitost k získání bodů do světového žebříčku WR4GD. V českých barvách se s krásným a náročným hřištěm a soupeři poměřili František Bican, Václav Mráz, Jan Procházka, Filip Rataj, David Sellner, Milan Turek a Vladimír Zelenka.

Nejlépe se v Itálii dařilo Honzovi Procházkovi, který zůstal jen krůček od medaile a připsal si na své konto skvělé čtvrté místo v kategorii stableford. Velká gratulace, Honzo!!!

Do první desítky se ve stejné kategorii probojoval ještě Václav Mráz, který skončil sedmý. Třetí umístění v top 10 přivezl domů Filip Rataj, který skončil devátý v kategorii strokeplay nett. Turnajová sezóna ještě zdaleka nekončí a do Itálie se světový paragolf vrátí již za 3 týdny, kdy je na programu prestižní EDGA President Cup.