Medaile a longest drive na Klubovém otvíráku na Loretě Pyšely

Loreta Golf Club Pyšely
neděli 15. 4. 2018 jsme zahájili sezónu, stejně jako v uplynulých letech, na Klubovém otvíráku na Loretě Pyšely. Krásné jarní počasí podpořilo skvělé výkony golfistů a ani hráči CZDGA nezůstali pozadu. V kategorii HCP 37-54 zvítězil Václav Mráz a ziskem 45 stablefordových bodů snížil HCP z 49 na 40. Ve stejné kategorii pak 38 stablefordových bodů uhrála a třetí příčku obsadila naše juniorka Anička Voláková, pro kterou byl turnaj její soutěžní premiérou. Obrovskou radost nám udělal i další z našich nadějí, junior Lukáš Šnobl, který v konkurenci sedmdesáti hráčů zvítězil ve vložené soutěži Longest drive. Všem našim oceněným patří velká gratulace.
Děkujeme Loreta Golf Club Pyšely za pozvání do turnaje a za dlouhodobou podporu našich hráčů a projektu Golf bez bariér. Rádi se na zdejší krásné hřiště vrátíme na podzim při dvoudenním finále českého poháru CZDGA Golf Tour 2018Air Max