Time To Golf Karlštejn 2012

Golf Resort Karlštejn

Dne 4. května naši reprezentanti s radostí přijali pozvání na golfový turnaj, který se hrál v Golf Resortu Karlštejn. Tento turnaj byl prvním z celé tour Time To Golf, kterou organizuje společnost Leones Production. První ze série turnajů nesl název po partnerovi akce, společnosti Remoex.

Hrálo se ve třech společných HCP kategoriích v herním systému Stableford, který byl rozdělen: 0-18, 18,1-36 a 37-54. Nádherné počasí podpořilo skvělou atmosféru mezi hráči, kterou ještě stejně jako v minulém ročníku navodilo cestování českého Honzy. Každý flight obdržel před startem uzlíček s domácími buchtami a vydal se na své putování po jamkách. Mezi nimi mohli hráči – Honzové navštívit Dánsko, Norsko, Švédsko, Nizozemsko, Španělsko, Maroko a ochutnat jejich typické speciality. Jsme rádi, že jsme mohli zažít toto originální zpestření turnajového klání.

Další z řady turnajů Time To Golf se odehraje 25. května v Benátkách nad Jizerou. Chceme touto cestou poděkovat za podporu zejména panu Heřmanovi a vedení společnosti Leones Production, která nabídla našim reprezentantům volná hrací místa v celé sérii. Tuto možnost hráči CZDGA velmi rádi využijí, neboť společná účast zdravých a hendikepovaných golfistů v turnajích představuje toto sportovní odvětví v očích široké veřejnosti jako opravdový sport „bez bariér“.

Air Force 1 Foamposite